Sık Sorulan Sorular - Kailyn Bilişim - Web Tasarımı ve Geliştirme Hizmetleri
İŞ DÜNYASINDA DİJİTAL ÇÖZÜMLERİN LİDERİ !
Kailyn Bilişim - Web Tasarımı ve Geliştirme Hizmetleri
Çağrı Merkezi
Sık Sorulan Sorular
Kailyn Bilişim Nedir ?
Kailyn Bilişim, e-ticaret sektörüne özel çözümler ve tasarım hizmetleri sunan, Kurumsal firmalar içinde web sitesi hizmeti sunan bir yazılım ve bilişim firması olarak öne çıkıyor. 7 yılı aşkın deneyimi ile Kailyn Bilişim, ulusal ve global birçok e-ticaret ve kurumsal firmaya hizmet veriyor.
Kailyn Bilişim Ne İşe Yarar ?
Kailyn Bilişim, e-ticaret ve ya kurumsal web sitesi kurmak isteyen işletmelerin yararlanabileceği en gelişmiş web yazılımıdır. E-ticaret firmaları ve Kurumsal Firmalar Kailyn Bilişim hazır alt yapıları ile hızlı bir şekilde e-ticaret sitelerini ve kurumsal sitelerini kurabilmekte ve e-ticaret alt yapıları içerisinde bulunan modüller sayesinde e-ticaret süreçlerini daha kolay bir şekilde yönetebilmektedir.
Kailyn Bilişim Güvenilir mi ?
Kailyn Bilişim güvenilirdir. Bununla beraber e-ticaret firmalarının e-ticarette güvenliği sağlamaları için Güven Damgası ve SSL Sertifikası gibi birçok damga ve sertifika türünü içerisinde barındırmaktadır.
Kailyn Bilişim E-ticaret Nedir?
Kailyn Bilişim e-ticaret, internetten satış yapmak isteyen kişilerin kullanabileceği e-ticaret alt yapılarına ve e-ticaret çözümlerine verilen isimdir. Hazır e-ticaret alt yapıları, E-ticaret Entegrasyon modelleri Kailyn Bilişim tarafından e-ticarete yönelik geliştirilen özelliklerdir
Kailyn Bilişim E-ihracat Nedir?
Kailyn Bilişim e-ihracat, yurt dışına satış yapmak isteyen işletmelerin yararlanabileceği alt yapılara verilen isimdir. Kailyn Bilişim E-ihracat alt yapıları içerisinde e-ihracat süreçlerini yönetmenizi kolaylaştıran çoklu dil özelliği, Yurt dışı kargo entegrasyonu, Çoklu para birimi, lokasyon bazlı ziyaretçi tanıma gibi e-ihracat süreçlerini yönetebileceğiniz birçok özellik bulunmaktadır.
Kailyn Bilişim E-ticaret Sitesine veya Kurumsal Siteye Ne Kadar Para Öderim?
Kailyn Bilişim, e-ticaret sitesi kurmak isteyen işletmelerin ileri seviye e-ticaret paketleri kapsamında e-ticaret sitesi kurabilmelerine ve kurumsal site paketleri kurabilmeleri için kurumsal site paketlerine olanak sağlamaktadır. Fiyatlandırmada sitedeki fiyatlar geçerli olup 3D SECURITY ile güvenli ödeme yapabilir sitenizin dakikalar içinde kurulmasına tanıklık edebilirsiniz.
Kailyn Bilişim E-ticaret Sitesi veya Kurumsal Site Nasıl Kurulur?
Kailyn Bilişim e-ticaret sitesi, satın alma işleminizin ardından 1-2 saat içerisinde kurularak sizlere teslim edilmektedir. E-ticaret siteniz kurulduktan sonra kategori, alt kategori ve markaları belirleme, ürün yükleme, site özelleştirme ve sanal pos entegrasyonları gibi işletmenize ait özelleştirmeleri yaparak anında internetten satış yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Kurumsal site içinde satın alma işleminizin ardından 1-2 saat içerisinde kurularak sizlere teslim edilmektedir. İçerik oluşumunuzu yazan piksellerde panelden oluşturarak web sitenizi özelleştirip kendinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.
Kailyn Bilişim’in Diğer E-ticaret Platformlarından Farkı Nedir?
Kailyn Bilişim’i diğer e-ticaret platformlarından ayıran en önemli fark Kailyn Bilişim e-ticaret alt yapılarının bulut tabanlı e-ticaret alt yapıları arasında yer almasıdır. Bununla beraber Kailyn Bilişim e-ticaret alt yapıları içerisinde yer alan konsept temalar, seo modülleri, kampanya modülleri gibi birçok özellik Kailyn Bilişim’in rakiplerinden daha fazla ön plana çıkmasını sağlamaktadır.
Kailyn Bilişim E-ticaret Altyapısına Geçmek İçin Neye İhtiyacım Var?
Kailyn Bilişim e-ticaret altyapısına geçmek istiyorsanız Kailyn Bilişim müşteri hizmetleri ve satış danışmanları ile iletişime geçerek firmanızın ihtiyaçlarına ve hedeflerine en uygun olan e-ticaret paketleri hakkında bilgi alabilir ve karar kıldığınız e-ticaret paketini satın alarak sitenizi Kailyn Bilişim’e taşıyabilirsiniz.
Kailyn Bilişim ile Nasıl İletişime Geçerim?
Kailyn Bilişim ile 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetleri numaramız olan +90 537 851 21 01 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kailyn Bilişim sosyal medya hesapları, iletişim formu ve sitemizde yer alan canlı destek bölümünü kullananlara da firmamıza ulaşabilirsiniz.
Kailyn Bilişim SEO Uyumlu mu?
Kailyn Bilişim e-ticaret alt yapısı ve kurumsal websiteleri %100 SEO uyumludur. Firmamız, müşterilerinin seo çalışmalarını hızlı ve kolayca yapabilmesi için e-ticaret paketleri ve kurumsal temalar içerisinde en gelişmiş seo yönetim panelinin de yer almasını sağlamaktadır. Bununla beraber Kailyn Bilişim, seo alanında bilgisi olmayan kişiler için ücretsiz seo eğitimleri düzenlemekte ve e-ticaret ve kurumsal firmaların seo konusunda bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.
Kailyn Bilişim E-ticaret veya Kurumsal Sitemi Kurmamda Bana Destek Olur mu?
Kailyn Bilişim e-ticaret sitesi veya kurumsal site kurmak isteyen kişiler için Kailyn Bilişim yönetim paneli uygulamasının kullanımını gösteren ücretsiz panel eğitimleri düzenleyerek e-ticaret veya kurumsal sitenizi kurarken sizlere destek olmaktadır. Bunun yanı sıra Kailyn Bilişim’i tercih eden işletmeler ticket sistemi ve 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi üzerinden destek ekiplerinden e-ticaret siteleri veya kurumsal siteler hakkında destek alabilmektedir.
Kailyn Bilişim'e her yıl ödeme yapmam gerekir mi?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. Fakat domain yenilemeniz bize bağlı olmadan aldığınız süre bitiminde yenilemeniz gereken bir etkendir.
Kailyn Bilişim'den aldığım ürünü istediğim kadar domaine kurabilir miyim?
Kurumsal veya E-Ticaret Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen tema, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Tema kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Kailyn Bilişim Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor mu?
Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz.